Blog > Komentarze do wpisu

Ojej!

Patrze, ze ostatni wpis byl 20 czerwca - wiec najwyzszy czas cos nowego napisac :)
Lato w pełni :) a co za tym idzie jest mase pracy przy zbieraniu i zaprawianiu owocow. Nie powiem zebym przepadala za ta robotą (najgorsze jest dla mnie wyparzanie sloików), ale żal zostawiac to na drzewach. Mysle o kupnie duzej zamrazarki - wtedy wystarczy tylko obrac i powkladac do woreczkow i gotowe :)
Oprócz tego pierwszy raz robilam wisnie w spirytusie - do wykorzystania zima do tortu Marcello. Mniam!
Kto mnie zna - ten wie, ze jedzenie jest dla mnie wazną częscią życia :)

W miedzyczasie odwiedzilam region Kielecki. Pierwszy raz widzialam Góry Świetokrzyskie. Do Chęcin nie dotarliśmy (niestety) ale nic straconego :)
Bardzo ładne tereny. No i te ławeczki przed płotami wzdłuż drogi - to taka kielecka tradycja. Stare domy przypominajace te z podlasia - widac, że byl to zabór rosyjski. Minelismy dworek w Oblegorku (Muzeum Sienkiewicza) i miejsce urodzin Stefana Żerowmskiego a także Muzeum Mikołaja Reja (Nagłowice). Mozna wiec powiedzieć, ze Kieleckie to zagłebie pisarzy :)
Trzeba bedzie zrobic rundke w tamtym kierunku i pozwiedzac bardziej szczegolowo, no i zaliczyc Łysice.

Wczesniej zahaczylismy o Kaszuby - była okazja spotkac sie ze znajomymi (m.in. Maritę, Wojtka, Tomka, Misiakową ( i nie tylko)  :) no i odwiedzic rodziców i brata :) Oj, bardzo zimny był to weekend (pierwszy weekend lipca!)
No ale teraz upały! Wczoraj wieczorem  (godzina 21:00) mielismy 31 stopni  w cieniu!
wtorek, 17 lipca 2007, w_isienka

Polecane wpisy

  • Fakt - czas się zabrać do roboty :)

    Nie pamiętam nawet kiedy robiłam ostatni wpis. Ostatnie pół roku było bardzo intensywne. Przede wszystkim choroby Ignasiowe i moje. W styczniu był zabieg usunię

  • Co ja widzę?!

    Ostatni wpis z sierpnia??? NO wierzyć mi się nie chce! Czas jednak pędzi! Co u nas? Na koniec września i początek października wybyliśmy do Grecji na Zakynthos.

  • Relacja z wyprawy

    Generalnie muszę przyznać, że plan wypalił, aczkolwiek nie do końca ponieważ wakacje musieliśmy skrócić. Jak dojechaliśmy do Zakopca Igi dostał gorączkę i siedz

ślub, wesele ************************************************** DaisypathAnniversary Years Ticker ************************************************** Lilypie Next Birthday Ticker ************************************************** Lilypie Next Birthday Ticker ************************************************** Lilypie Next Birthday Ticker ************************************************** ************************************************** Nakarm PANDĘ! Kliknij na zakładke "MORE" i podaj jej bambusową gałązkę! ************************************************** free glitter text and family website at FamilyLobby.com www.babyradio.pl - Pierwsze Radio Dzieci